4,7 hodnocení na základě recenzí 10187 zákazníků

K životu patří pohyb

50%
SLEVA

Speciální nabídka -
50% z ceny

Výprodej, kup 1, získej 1 zdarma

“ArthroNEO díky němu se mohu volně hýbat”
Jozef P.

Hlavní výhody produktu ArthroNEO

Přírodní složky ArthroNEO je vyroben z přírodních složek, jako jsou Prha arnika, Levandule lékařská, Ricinový olej a další složky.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ Přesná kombinace pečlivě vybraných surovin přináší účinnost produktu ArthroNEO v boji proti všem problémům kloubů.

Jednoduché použití ArthroNEO se rychle vstřebává do pokožky a ulevuje od symptomů spojených s artritidou, artrózou osteochondrózou atd.

Účinnost ArthroNEO používají tisíce lidí každý den. Sprej uvolňuje od ztuhlosti svalů, bolesti kolen, zad, krční páteře, nohou a paží během několika dní.

Složení ArthroNEO je zcela přírodní

PRHA ARNIKA Bohatá na mangan – základní prvek potřebný pro zdravé kosti.

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ Obnovuje a posiluje klouby v případech zánětu (artritida) a degenerativních změn (artróza).

RICÍNOVÝ OLEJ Silný bylinný lék na bolesti kloubů, ricinový olej byl používán jako přírodní lék na artritidu už od dávných let.

KAFROVNÍK LÉKAŘSKÝ Zmírňuje zánět a bolest, pokud se rozšíří onemocnění až do kloubů, chrupavek a šlach.

Díky čemu je ArthroNEO lepší než ostatní přípravky na klouby

ÚČINNOST

Více než polovina lidské populace trpí alespoň jedním druhem artritidy. ArthroNEO je vyroben pouze z přírodních složek a působí na všechny její druhy. Účinně odstraňuje bolesti kloubů a svalů a obnovuje pohyblivost kloubů. Dále pomáhá po operacích kloubů, snižuje bolest paží, nohou a svalové napětí..

SPOKOJENOST

Dle recenzí našich zákazníků je jejich valná většina vysoce spokojena s účinky ArthroNEO při jeho každodenním používání. ArthroNEO jim pomohlo v případech artritidy, osteoartrózy, osteochondrózy a dalších onemocnění kloubů.

DOSTUPNOST

90 % dostupných přípravků na léčbu kloubů není většině lidem cenově dostupná. ArthroNEO najdete pouze zde na oficiálních stránkách produktu, neplatíte tak marži nastavenou lékárnou. Díky tomu můžeme udržet cenu produktu na nízké hodnotě. Přípravek si tak může dovolit každý.

Proč naši zákazníci milují ArthroNEO

Hanka Kafková, šťastná matka dvou dětí

Ověřený nákup

I když jsem se úplně od bolesti neosvobodila, chtěla bych se s vámi podělit o své pozitivní zkušenosti s ArthroNEO. Musela jsem opustit svou práci kvůli progresivní artritidě v malých kloubech a dnové artritidě. Třikrát denně jsem si musela dávat injekce a brát různé prášky proti bolesti. Vyzkoušela jsem velké množství léků od bolesti během tohoto roku v agonii, ani tady nechci uvádět, co všechno jsem musela brát za léky. Kromě bolesti se zesilovalo i moje zoufalství. Nevěřila jsem, že můj stav se někdy zlepší, tak jsem si koupila ArthroNEO, po tom co jsem si přečetla různé názory na tenhle přípravek.”

MICHAEL GRAHAM (55) Podnikatel

Ověřený nákup

Jako vlastník malé IT společnosti a bývalý programátor jsem většinu svého času strávil u stolu za počítačem. I když se to nezdá jako fyzicky náročná práce, zničilo mi to záda. Celé roky jsem nebyl schopen spát bez speciální podpory zad. Pořád dokola jsem si bral léky na bolest, ale nic mi nepomáhalo. Do té doby než jsem našel ArthroNEO asi před rokem. Narazil jsem na to online a jsem rád, že jsem nehledal jiné řešení na bolest zad.

MICHAL HAVRAN (53) Otec, dědeček, tenisový trenér

Ověřený nákup

Nehledě na to, co jste četli o „zdravém životním stylu“, i on si bere daň na vašem zdraví. Jako tenisový trenér pracuji od té doby, co jsem přestal hrát turnaje. A cítil jsem se dobře, dokud jsem nedosáhl čtyřicítky. Pak po kouscích – nejprve moje lokty, pak kolena, pak záda – všechno mi začalo dělat potíže, dokud nebylo jasné, že jsem nemohl pokračovat v pohybu bez neustálé bolesti. Můj dávný kamarád z časů mé profesionální kariery mi doporučil, abych si vyzkoušel ArthroNEO a musím se přiznat, že to funguje skvěle. Od té doby, co jsem tohle začal používat – všechny bolesti v kloubech ustoupili, což mi umožnilo pokračovat v mé práci.

MARIE KAPŘÍKOVA (55) Bývala pianistka, učitelka hry na piano

Ověřený nákup

Většinu svého života jsem strávila hraním na klavír jako profesionální hudebník. Úplně mi to zničilo mé klouby na prstech, takže zvednutí něčeho těžšího než kniha by mi mohlo ublížit. Tehdy jsem kvůli tomu nemohla nic moc dělat, takže jsem přestala pracovat a místo toho jsem začala učit. Moje ruce stále bolí, ale teď se to da aspoň vydržet. Jeden z mých studentů si toho jednoho dne všiml a přinesl mi ArthroNEO, protože jeho babička to používala a cítila viditelné zlepšení. Bylo to před 10 lety. Dnes s potěšením mužů říct, že skoro necítím bolest v mých rukou (ale zima je stále problém). Dala jsem to všem svým přátelům, kteří trpí stejným problémem a všichni jsou s tím spokojeni. Vyzkoušejte si to!

MICHAELA MINAŘÍKOVA (56) matka, babička

Ověřený nákup

Nemůžu říct nic jiného než jenom pozitiva o ArthroNEO. Od té doby, co jsem to začala používat (moje dcera mi to koupila), se moje klouby cítí jako nové a trávím stále více času pohybem. Miluji přírodu, ale kvůli špatným kolenům jsem se vyhýbala výletům do přírody. Ale teď konečně si je mužů znovu užívat. Srdečné děkuji, ArthroNEO!

ArthroNEO Garantuje bezpečný a jednoduchý nákup Vaše spokojenost je naší největší odměnou

BEZPEČNÝ NÁKUP Osobní a finanční údaje zůstávají chráněny. Spolupracujeme s platformou, která využívá nejpokročilejší systém ochrany pro online platby na světě.

30-DENNÍ ZÁRUKA Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete jej vrátit bez udání důvodu. Peníze vám budou vráceny.

DODÁNÍ ZDARMA Dodání je zcela zdarma. Zboží vám bude dodáno až ke dveřím během 1-3 pracovních dnů ode dne objednání produktu na těchto stránkách.

“ArthroNEO díky němu se mohu volně hýbat”
Jozef P.

OBJEDNÁVEJTE NYNÍ SE SLEVOU 50 %

Jak používat ArthroNEO

1. Před použitím protřepat

2. Nastříkejte 2 až 3-krát na postiženou oblast z dálky 10-15 cm

3. Vmasírujte do dané oblasti, proces opakujte 2-3 denně. Pro každodenní použití.

ArthroNEO: ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Bolest kloubů je zcela běžným syndromem. Dokáže však člověka omezit v každodenním životě. Sprej ArthroNEO pomáhá zbavovat nepohodlí a bolesti kloubů.
Tajemství spočívá v pečlivě vybraných přírodních složkách. Účinné složení stimuluje posilování kloubů a zbavuje svalového napětí.
Proces úlevy od bolesti začíná okamžitě po použití. Stačí aplikovat na postiženou oblast 2-3 denně. Pro nejlepší výsledky používejte pravidelně.
Jelikož ArthroNEO ve spreji působí efektivněji než přípravky na bázi krému. Během používání není nutné se dotýkat poškozené, infekční nebo podrážděné oblasti, k aplikaci stačí jedna ruka. Sprej má navíc ekonomické využití – při každém použití aplikujete 0,2 ml přípravku.
Na základě našeho průzkumu má přípravek výborné výsledky jak u mužů, tak u žen.
Abychom mohli chránit cenu produktu od marží v lékárnách, prodáváme jej pouze na těchto oficiálních stránkách. Zde navíc můžete využít slevu až 50 %. Pro naprostou spokojenost našich zákazníků je dodání zcela zdarma a platba je dobírkou při dodání.

Speciální nabídka -
50% z ceny

Kup 1 získej 1 zdarma

1730.00 Kč

865.00 Kč

Kup 2 získej 2 zdarma

2920.00 Kč

1460.00 Kč

Kup 3 získej 3 zdarma

4580.00 Kč

2290.00 Kč

Všechny produkty ArthroNEO jsou vyrobeny v EU, na továrnách registrovaných v CPNP. Každá šarže je testována na čistotu a bezpečnost. Jen při nákupu na stránce arthroneo.com si můžete být jisti, že kupujete autentické produkty ArthroNEO.

50%
SLEVA

“ArthroNEO díky němu se mohu volně hýbat”
Jozef P.

Výprodej, kup 1, získej 1 zdarma