4,7 įvertinimas remiantis 18074 klientų atsiliepimais

Judėti reiškia gyventi

50%
NUOLAIDA

Specialus pasiūlymas -
50% nuolaida

Išpardavimas: 1 pirkite ir 1 gaukite nemokamai

„Su „ArthroNEO“ galiu judėti laisvai“
Ignas P.

Pagrindinis ArthroNEO pranašumas

Natūralūs ingredientai ArthroNEO pagaminta su natūraliais ingredientais, tokiais kaip kalninė arnika, tikroji levanda, ricinos aliejus, kamparas ir kitais.

Unikali formulė Tai preciziškai atrinktų ingredientų mišinys, kuris padaro ArthroNEO tokiu efektyviu lyginant su kitais sąnarių tepalais.

Paprasta naudoti ArthroNEO greitai įsigeria į odą ir malšina artrito, artrozės, osteochondrozės ir kitus simptomus

Efektyvumas Tūkstančiai žmonių naudoja ArthroNEO kasdien. Purškiklis malšina įtampą raumenyse bei skausmą keliuose, nugaroje, kakle, kojose ir rankose vos per kelias dienas.

ArthroNEO ingredientai yra natūralūs

KALNINĖ ARNIKA Pasižymi dideliu mangano kiekiu, kuris yra būtinas sveikiems kaulams.

TIKROJI LEVANDA Atkuria ir stiprina sąnarius esant patinimams (artritui) bei degeneruojantiems pokyčiams (artrozei).

RICINOS ALIEJUS Stiprus vaistažolinis vaistas nuo sąnarių skausmo, ricinos aliejus yra naudojamas artrito gydymui jau šimtmečius.

KAMPARAS Malšina tinimą ir skausmą paūmėjus sąnarių, kremzlių ir sausgyslių skausmui.

Kodėl ArthroNEO yra geresnis nei kiti sąnarių gydymo būdai

EFEKTYVUMAS

Daugiau nei pusė pasaulio gyventojų kenčia nuo bent vieno artrito tipo. Pagamintas su natūraliais ingredientais, ArthroNEO yra tinkama priemonė visoms problemoms kasdien. Jis labai efektyviai malšina sąnarių ir raumenų skausmą ir atstato sąnarių lankstumą. Jis taip pat yra naudingas po sąnarių operacijų, padeda numalšinti rankų, kojų skausmą bei įtampą kojose..

PASITENKINIMAS

Remiantis klientų atsiliepimais dauguma jų liko patenkinti ArthroNEO naudodami jį reguliariai. ArthroNEO padėjo sergantiems artritu, artroze, osteochondroze ir kitomis panašiomis ligomis.

ĮPERKAMUMAS

90% esamų sąnarių gydymo būdų daugeliui žmonių yra neįperkami. Mes prekiaujame ArthroNEO tik per oficialų tinklapį, todėl jums nereikia mokėti už vaistinės įkainius ir brangias reklamas, o mes galime užtikrinti kaip įmanoma žemesnę produkto kainą, kad kiekvienas galėtų jį įsigyti.

Kodėl mūsų klientai dievina ArthroNEO

HENRIKA JOMANTIENĖ (47) laiminga dviejų vaikų mama

Patvirtintas pirkimo procesas

Nors skausmas visiškai neišnyko, norėčiau vis tiek pasidalinti savo teigiamu atsiliepimu apie ArthroNEO. Turėjau mesti darbą dėl progresuojančios artrozės mažuose sąnariuose ir podagrinio artrito. Tris kartus per dieną leidausi vaistus ir tuo pat metu geriau nuskausminamuosius. Per šiuos metus išbandžiau tiek daug vaistų, kad net baisu juos visus išvardinti. Be nuolatinio skausmo, neviltis ir nusivylimas kilo. Nemaniau, kad šie skausmai kada nors baigsis, todėl nusipirkau ArthroNEO, peržiūrėjus jau išbandžiusiųjų nuomones apie jo efektyvumą.”

MARIJONAS GRYBAITIS (55) verslininkas

Patvirtintas pirkimo procesas

Esu mažos IT įmonės savininkas ir buvęs programuotojas, beveik visą savo gyvenimą praleidau sėdėdamas prie stalo. Ir nors tai neskamba fiziškai sudėtinga, susigadinau savo nugarą. Metų metus negalėjau miegoti be specialios nugaros atramos. Nuolatos vartojau skirtingus nuskausminamuosius, bet mano kūnas greitai prie visko priprasdavo ir daugiau niekas nebeveikė. Prieš metus atradau ArthroNEO. Radau jį internete ir esu labai laimingas sakydamas, kad jokios kitos išeities mano nugaros skausmui nebereikėjo ieškoti.

LINAS COLIS (52) tėtis, senelis, teniso treneris

Patvirtintas pirkimo procesas

Nesvarbu, ką skaitote apie sveiką gyvenseną, tai - kūnui nesvarbu. Dirbu teniso treneriu nuo tos akimirkos, kai nustojau dalyvauti varžybose. Jaučiausi gerai, kol nesulaukiau keturiasdešimties. Tuomet po truputį pradėjau jausti skausmą: iš pradžių alkūnėse, paskui keliuose, veliau ir nugaroje iki kol supratau, kad nebegaliu pajudėti be nuolatinio skausmo. Mano senas draugas pasiūlė išbandyti ArthroNEO ir turiu pripažinti, kad jis tikrai veikia. Nuo tada, kai pradėjau jį naudoti, skausmas sąnariuose sumažėjo ir vėl galiu dirbti.

MONIKA NORIENĖ (53) buvusi pianistė, pianino mokytoja

Patvirtintas pirkimo procesas

Praleidau didžiąją gyvenimo dalį grodama pianinu kaip profesionali muzikantė. O tai sugadino mano pirštų sąnarius taip, kad be skausmo negalėjau laikyti nieko sunkesnio už knygą. Anksčiau nebuvo nieko, kas man galėtų padėti, todėl nustojau dirbti ir pradėjau mokyti. Man ir toliau skaudėjo rankas, bet bent jau galėjau pakęsti tą skausmą. Vienas iš mano mokinių tai pastebėjo ir vieną dieną man atnešė ArthroNEO, nes jo močiutė jį naudojo ir jai padėjo. Tai buvo prieš du metus. Dabar esu labai laiminga sakydama, kad mano skausmas rankose beveik išnyko (žiemą atsiranda daugiau problemų). Aš pasidalinau juo su visai savo draugais, kurie kenčia dėl šios problemos ir visi liko labai patenkinti. Pabandykit ir jūs!

KAMILĖ DANIENĖ (56) mama, močiutė

Patvirtintas pirkimo procesas

Neturiu nieko, ką pasakyti, apart gerų dalykų apie ArthroNEO. Nuo tada, kai pradėjau naudoti (man jį nupirko mano dukra), mano sąnariai yra kaip nauji ir galiu vis daugiau laiko praleisti judėdama. Dievinu gamtą, bet blogi sąnariai daugelį metų mane stabdė nuo kelionių į gamtą. Dabar pagaliau galiu vėl jomis mėgautis. Ačiū, ArthroNEO!

ArthroNEO užtikrina saugų pirkinį be jokios rizikos Jūsų pasitenkinimas mums yra geriausias apdovanojimas

SAUGUS PIRKIMAS Asmeniniai ir finansiniai duomenys yra saugūs ir apsaugoti. Mes naudojame platformą su pačia pažangiausia internetinių mokėjimų apsauga pasaulyje

30 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA Jei liksite nepatenkinti produktu, grąžinkite jį ir mes grąžinsime visus jūsų pinigus — ir jokių klausimų

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Pristatymas yra nemokamas. Produktas bus pristatytas prie jūsų durų per 1-3 darbo dienas nuo tos dienos, kai pateikėte užsakymą mūsų tinklapyje

„Su „ArthroNEO“ galiu judėti laisvai“
Ignas P.

UŽSISAKYKITE DABAR SU 50% NUOLAIDA

Kaip naudoti ArthroNEO

1. Suplakite prieš naudodami

2. Purkškite 2-3 kartus ant skaudančios vietos 10-15 cm atstumu

3. Masažuokite. Kartokite 2-3 kartus per dieną. Naudokite kasdien.

ArthroNEO: DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Sąnarių skausmas yra labai dažnas simptomas. Deja, bet jis pasireiškia tam tikru metu kiekvieno žmogaus gyvenime. ArthroNEO purškiklis yra sukurtas malšinti diskomfortą ir skausmą sąnariuose.
Paslaptis slypi atrinktuose natūraliuose ingredientuose. Efektyvus mišinys stiprina sąnarius ir pašalina raumenų įtampą.
Skausmo sumažėjimas pajuntamas iškart. Tiesiog naudokite ant skaudamos vietos 2-3 kartus per dieną. Naudokite reguliariai geresniam poveikiui.
Kadangi tai yra purškiklis, ArthroNEO veikia geriau nei kremo pagrindo preparatai. Jums nereikia liesti pažeistos, sudirgintos arba užkrėstos vietos naudojant produktą ir jį galite naudoti viena ranka. Purškiklis yra labai ekonomiškas – vos 0,2 ml vienam naudojimui.
Remiantis mūsų tyrimais, šis produktas puikiai veikia tiek vyrams, tiek moterims.
Norėdami užtikrinti prieinamą kainą ir išvengti didelių vaistinių taikomų įkainių, produktą parduodame savo oficialiame tinklapyje. Be to, jį vis dar galite įsigyti su 50% nuolaida. Didesniam mūsų taip vertinamų klientų komfortui pristatymas yra visiškai nemokamas ir už prekę galite atsiskaityti pristatymo metu.

Specialus pasiūlymas -
50% nuolaida

1 pirkite ir 1 gaukite nemokamai

€ 64.00

€ 32.00

2 pirkite ir 2 gaukite nemokamai

€ 108.00

€ 54.00

3 pirkite ir 3 gaukite nemokamai

€ 170.00

€ 85.00

Visi ArthroNEO produktai pagaminti EU, CPNP registruotose patalpose. Mes išbandėme kiekvienos partijos grynumą ir saugumą. Įsitikinkite, kad perkate autentiškus ArthroNEO produktus, apsipirkdami https://www.arthroneo.com/

50%
NUOLAIDA

„Su „ArthroNEO“ galiu judėti laisvai“
Ignas P.

Išpardavimas: 1 pirkite ir 1 gaukite nemokamai