4.7 hinne, mis põhineb 1874-l kliendihinnangul

Liikumine tähendab elu

50%
ALLAHINDLUST

Soodusmüük -
50% allahindlust

Soodusmüük, osta 1, saad 1 tasuta

“ArthroNEO on põhjus, miks ma saan jälle vabalt liikuda”
Indrek P.

ArthroNEO peamised kasutegurid

Looduslikud koostisosad ArthroNEO on tehtud looduslikest koostisosadest nagu Arnica Montana (mägiarnika), Lavandula Angustifolia (tähklavendel), Castor Oil (kastoorõli), Camphor (kamper) ja teised.

Ainulaadne koostis Tänu hoolikalt valitud koostisosade kombinatsioonile on ArthroNEO tõhus vahend kõigi liigeseprobleemide vastu.

Lihtne kasutada ArthroNEO imendub kiiresti läbi naha ja leevandab artriidi, artroosi ja osteokondroosi jt sümptomeid.

Tõhusus Tuhanded inimesed kasutavad ArthroNEO -d iga päev. Sprei vähendab pinget liigestes ja valu põlvedes, seljas, kaelas, jalgades ja kätes kõigest mõne päevaga.

ArthroNEO koostisosad on looduslikud

ARNICA MONTANA (mägiarnika) Sisaldab suures koguses mangaani – elementi, mis aitab luid tervena hoida.

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (lavendel) Taastab ja tugevdab põletiku (artriit) ja liigesekulumuse (artroos) korral liigeseid.

CASTOR OIL (kastoorõli) Tugev looduslik ravim liigesvalu korral. Kastoorõli on loodusliku artriidiravimina kasutatud juba aastaid.

CAMPHOR (kamper) Leevendab liiges-, kõhre-, ja kõõluste haigustest põhjustatud valu.

Mis teeb ArthroNEO teistest liigeseravimitest paremaks

EFEKTIIVSUS

Üle poole maailma rahvastikust kannatab mingit tüüpi artriidi käes. Looduslikke koostisosi sisaldav ArthroNEO on tõhus vahend kõigi nende probleemide vastu. See leevendab tõhusalt liiges- ja lihasvalu ning taastab liigeste paindlikkuse. See on ka tõhus vahend peale liigeseoperatsioone, aidates leevendada valu kätes, jalgades ning pingeid lihastes..

RAHULOLU

Põhinedes klientide tagasisidele, ütlevad valdav enamus meie klientidest, et on peale ArthroNEO regulaarset kasutamist sellega väga rahul. ArthroNEO aitas neid artriidi, artroosi, osteoartriidi, osteokondroosi jt, korral.

TASKUKOHANE HIND

90% saadavalolevatest liigeseravimitest ei ole enamikule inimestele taskukohased. Me müüme ArthroNEO-d ainult läbi meie ametliku veebilehe, tänu millele ei pea te maksma kinni apteekide juurdehindlust ja reklaamikulusid. Nii on toote hind soodsam ja seda saavad endale lubada kõik, kes seda vajavad.

Miks Meie Kliendid Armastavad ArthroNEO-d

Helen, uhke kahe lapse ema

Kinnitatud ostmine

Kuigi valu pole täielikult kadunud, tahaksin ma ikka jagada oma positiivset kogemust kasutades ArthroNEO-i. Ma pidin progresseeruva artroosi ja põletikulise artriidi tõttu töölt ära tulema. Süstisin ennast 3 korda päevast ja samuti võtsin valuvaigisteid. Aasta jooksul olin proovinud nii palju erinevaid ravimeid, et neid kõiki ette lugeda oleks päris õudne. Tavapärase valu kõrval suurenes ka meeleheide. Ma ei uskunud, et see kõik kunagi lõpeb, seega otsustasin peale seda, kui olin lugenud toote kohta kirjutatud tagasisidet ArthroNEOproovida.

MEELIS (55) ettevõtja

Kinnitatud ostmine

Kuna olen ettevõtja ja endine programmeerija, siis olen enamuse oma elust veetnud arvuti taga istudes. Kuigi see ei tundu olevat füüsiliselt eriti suur väljakutse, rikkus see siiski ära minu selja. Ma pole juba aastaid saanud magada ilma spetsiaalse seljatoeta. Olen kasutanud erinevaid valuvaigisteid, aga mu keha on nende kõigiga kohanenud ja nende toime on ajapikku kadunud. Aasta tagasi leidsin ma ArthroNEO. Nägin seda juhuslikult internetis ja võin kinnitada, et ma pole enam pidanud oma seljavalu vastu uusi vahendeid otsima.

LENNART (52) isa, vanaisa ja tennise treener

Kinnitatud ostmine

Ka “tervislik eluviis” võib olla kehale kurnav. Olen töötanud tennise treenerina alates sellest ajast, kui lõpetasin ise võistlemise. Kuni neljakümnenda eluaastani polnud mul mingeid kaebusi. Järk-järgult hakkasid küünarnukid, põlved ja selg tunda andma. Probleem süvenes, kuni sain aru, et ilma pideva valuta ma enam jätkata ei saa. Üks minu profikarjääri aegne sõber soovitas mulle ArthroNEO ja ma pean ütlema, et see toimib väga hästi. Valu liigestes on taandunud ja saan jälle tööd teha.

MOONIKA (53) endine pianist, klaveriõpetaja

Kinnitatud ostmine

Olen enamuse aja oma elust töötanud professionaalse muusikuna. Selle tulemusena olid mu sõrmeliigesed nii kahjustunud, et raamatust raskemate esemete tõstmine oli väga valulik. Sel ajal polnud mu probleemile sobivat lahendust ja seega pidin ma oma karjääri lõpetama ning hakkasin andma klaveritunde. Mu käed valutasid endiselt, aga see oli veidikenegi talutavam. Üks mu õpilane märkas mu probleemi ja tõi mulle ArthroNEO, kuna tema vanaema oli seda kasutanud ja sellest abi saanud. See oli kaks aastat tagasi. Tänaseks võin öelda, et valu on peaaegu kadunud (talveperiood on siiski veel problemaatiline). Andsin seda ka kõikidele oma sõpradele, kes kannatasid sama probleemi käes ja nad kõik on tootega väga rahul. Soovitan kõigile!

KATRIN (56) ema, vanaema

Kinnitatud ostmine

Mul ei ole ArthroNEO kohta midagi halba öelda. Sellest ajast, kui hakkasin seda kasutama (mu tütar ostis selle mulle), on mu liigesed nagu uued ja ma liigun aina rohkem ringi. Mulle meeldib väga looduses viibida, aga kehvad põlved takistasid mind aastaid matkamast. Nüüd saan jälle oma lemmiktegevusega tegeleda. Aitäh, ArthroNEO!

ArthroNEO garanteerib sulle ohutu ja riskivaba ostu Sinu rahulolu on meile suurim tasu

OHUTU OSTMINE Isiku- ja finantsandmed on salastatud ja kaitstud. Me kasutame makseplatvormi, mis kasutab turvaliste internetimaksete teostamiseks kõrgtehnoloogilisi lahendusi

30-PÄEVANE GARANTI Kui te pole tootega rahul, tagastage see ja me anname teile raha tagasi – ilma küsimusi küsimata

TASUTA TARNE Tarne on tasuta. Toode tuuakse teie ukseni 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise päevast

“ArthroNEO on põhjus, miks ma saan jälle vabalt liikuda”
Indrek P.

TELLI NÜÜD JA SAA 50% ALLAHINDLUST

Kuidas kasutada ArthroNEO-d

1. Raputage enne kasutamist

2. Piserdage soovitud piirkonda 2-3 korda 10-15 cm kauguselt

3. Masseerige piirkonda korrake 2-3 korda päevas. Kasutage iga päev.

ArthroNEO: KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Valu liigestes on väga levinud probleem. Kahjuks vaevab see inimesi mingites eluetappides. ArthroNEO sprei on loodud leevendama ebamugavustunnet ja valulikkust liigestes.
Saladus seisneb hoolikalt valitud looduslikes koostisosades. Efektiivne koostis aitab liigeseid tugevdada ja lihaspingeid vähendada.
Valu leevendamis protsess algab koheselt. Kasutage toodet soovitud piirkonnas regulaarselt 2-3 korda päevas, et efektiivsust tõsta.
Sest see on sprei, ArthroNEO toimib paremini kui kreemidel põhinevad konkureerivad tooted. Sa ei pea kahjustunud, ärritunud või põletikulist piirkonda meie toodet kasutades katsuma ja sa saad seda teha ainult ühe käega. Sprei on ka väga ökonoomne – ühe kasutuskorraga kulub kõigest 0,2 ml toodet.
Meie uurimused näitavad, et toote kasutamisel kaasnevad suurepärased tulemused nii meeste kui ka naiste seas. Nii et – jah, sobib küll.
Selleks, et hoida hind taskukohane ja vältida kallist juurdehindlust apteekides, müüme me oma toodet ainult meie ametlikul veebilehel. Lisaks sellele saate toodet osta 50% allahindlusega. Selleks, et muuta tellimine veel mugavamaks on tarne täiesti tasuta ja toote eest maksate alles toote kättesaamisel.

Soodusmüük -
50% allahindlust

Osta 1, saad 1 tasuta

€ 64.00

€ 32.00

Osta 2, saad 2 tasuta

€ 108.00

€ 54.00

Osta 3, saad 3 tasuta

€ 170.00

€ 85.00

Kõik ArthroNEO tooted on valmistatud ELis CPNP juures registreeritud tootjate poolt. Meie iga partii puhtust ja ohutust testitakse. Veenduge, et ostate autentseid ArthroNEO tooteid sooritades oma ostud lehel https://www.arthroneo.com/

50%
ALLAHINDLUST

“ArthroNEO on põhjus, miks ma saan jälle vabalt liikuda”
Indrek P.

Soodusmüük, osta 1, saad 1 tasuta