18074 klientu vērtējums: 4,7

Kustēties – tas ir dzīvot

50%
ATLAIDE

Īpašā akcija -
50% atlaide

Akcija: pērc 1 saņem vēl 1 dāvanā

''Pateicoties ArthroNEO, es tagad varu kustēties brīvi''
Ivars P.

Galvenās ArthroNEO priekšrocības

Dabīgs sastāvs ArthroNEO ir izgatavots no tādām dabīgām sastāvdaļām kā kalnu arnika, šaurlapu lavanda, rīcineļļa, kampars u.c.

Unikāla formula Precīza rūpīgi izvēlēto sastāvdaļu kombinācija padara ArthroNEO efektīvu cīņai pret visām ar locītavām saistītām problēmām.

Vienkārša izmantošana ArthroNEO ātri iesūcas ādā un mazina artrīta, artrozes, osteohondrozes un citu locītavu problēmu simptomus.

Efektivitāte Tūkstošiem cilvēku izmanto ArthroNEO katru dienu. Sprejs dažu dienu laikā samazina muskuļu sasprindzinājumu, kā arī sāpes ceļgalos, mugurā, kaklā, kājās un rokās.

ArthroNEO sastāvdaļas ir dabīgas

KALNU ARNIKA Tā sastāvā ir daudz mangāna - būtisks elements, kas nepieciešams veseliem kauliem.

ŠAURLAPU LAVANDA Atjauno un stiprina locītavas iekaisuma (artrīta) un deģeneratīvu izmaiņu (artrozes) gadījumos.

RĪCINEĻĻA Rīcineļļa ir spēcīgs augu izcelsmes locītavu pretsāpju līdzeklis, kas jau gadiem ilgi tiek izmantots kā dabiskas artrīta zāles.

KAMPARS Atbrīvo no iekaisuma un sāpēm locītavu, skrimšļu un cīpslu slimību gadījumos.

Kas padara ArthroNEO labāku par citiem locītavu līdzekļiem

EFEKTIVITĀTE

Vairāk nekā puse pasaules iedzīvotāju cieš no vismaz viena artrīta veida. Pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, ArthroNEO ir lielisks ikdienā lietojams līdzeklis, kas piemērots dažādām locītavu problēmām. Tas ir ļoti efektīvs locītavu un muskuļu sāpju remdēšanai un locītavu elastības atjaunošanai. To var lietot arī pēc locītavu operācijām, lai mazinātu sāpes rokās, kājās un atvieglotu muskuļu sasprindzinājumu..

LIELISKAS ATSAUKSMES

Balstoties uz atsauksmēm, vairums mūsu klientu pēc lietošanas ir paziņojuši, ka regulāra ArthroNEO lietošana viņu dzīvi ir ievērojami uzlabojusi. ArthroNEO palīdzēja viņiem artrīta, artrozes, osteoartrīta un osteohondrozes gadījumos.

LABA CENA

Vairums cilvēku nevar atļauties 90% pieejamo locītavu ārstēšanas līdzekļu. Mēs pārdodam ArthroNEO tikai caur oficiālo vietni, lai klientiem nebūtu jāmaksā par aptieku piemaksām un dārgu reklāmu, tādējādi saglabājot produkta cenu pietiekami zemu, lai visi, kam tas nepieciešams, varētu to atļauties.

Kādēļ mūsu klienti ir iecienījuši ArthroNEO

Larisa (47) divu bērnu māmiņa

Apstiprināts pirkums

Lai arī neesmu pilnībā atbrīvojusies no sāpēm, es tomēr vēlētos padalīties ar savu pozitīvo ArthroNEO lietošanas pieredzi. Pirms kāda laika man sāka attīstīties mazo locītavu artroze un podagras artrīts. Man bija jāveic injekcijas trīs reizes dienā, kā arī es lietoju pretsāpju līdzekļus. Šajā mokošajā gadā es biju izmēģinājusi tik daudz medikamentu, ka ir grūti tos visus pat uzskaitīt. Papildus pastāvīgajām sāpēm manī turpināja pieaugt arī izmisums. Neticēju, ka šis stāvoklis kādreiz beigsies, tāpēc pēc dažu cilvēku ieteikumiem nopirku ArthroNEO”

Mārtiņš (55) uzņēmējs

Apstiprināts pirkums

Man ir mazs IT uzņēmums un es agrāk strādāju par programmētāju, tādēļ lielāko savas dzīves daļu esmu nosēdējis pie datora. Un, lai arī tas nešķiet fiziski smags darbs, tas tomēr sabojāja manu muguru. Gadiem ilgi es nevarēju pagulēt bez speciāla muguras atbalsta. Diezgan daudz lietoju dažādas pretsāpju zāles, taču mans ķermenis ar laiku pie visa pierada, tādēļ zāles nedarbojās ilgstoši. Un tad pirms gada es uzzināju par ArthroNEO. Es to netīšām atradu internetā un ar prieku varu teikt, ka vairs neesmu meklējis citu risinājumu muguras sāpēm.

Andris (52) tēvs, vectēvs, tenisa treneris

Apstiprināts pirkums

Lai arī ko mēdz domāt par “veselīgu dzīvesveidu”, tas tomēr prasa daudz no ķermeņa. Kopš tā laika, kad pārstāju spēlēt turnīros, strādāju par tenisa treneri. Un jutos diezgan labi, līdz man palika četrdesmit. Problēmas sākās pamazām - vispirms elkoņi, tad ceļgali, tad mugura - viss sāka sagādāt diskomfortu, līdz kļuva skaidrs, ka es vairs nevarēju kustēties, nejuzdams sāpes. Viens draugs ieteica izmēģināt ArthroNEO un man jāsaka, ka tas darbojas lieliski. Kopš es sāku to lietot - sāpes locītavās mazinājās, un tas man ir krietni atvieglojis strādāšanu.

Ruta (53) bijusī pianiste, klavieru skolotāja

Apstiprināts pirkums

Lielāko dzīves daļu es spēlēju klavieres kā profesionāle mūziķe. Tas sabojāja manus pirkstus tik ļoti, ka es vairs nevarēju pacelt neko smagāku par grāmatu. Tā kā es vairs nevarēju paspēlēt, pārtraucu darbu un tā vietā kļuvu par skolotāju. Man sāpēja rokas, bet es to varēju pieciest. Kādu dienu manu problēmu ievēroja viens no studentiem, un viņš man iedeva ArthroNEO, jo tas palīdzēja viņa vecmammai. Tas notika pirms diviem gadiem. Tagad man rokas tikpat kā vairs nesāp, lai gan ziemā joprojām ir šādas tādas problēmas. Es to ieteicu visiem draugiem, kuri mokās ar tām pašām sāpēm, un arī viņiem šis līdzeklis palīdzēja.

Karlīna (56) mamma, ome

Apstiprināts pirkums

Par ArthroNEO varu teikt tikai to labāko. Kopš sāku to lietot (meita to nopirka), manas locītavas jūtas ļoti labi, un es sāku kustēties daudz vairāk nekā iepriekš. Es dievinu atrasties dabā, bet sāpošie ceļgali man jau sen nosita jebkādu vēlmi doties pārgājienos. Tagad es atkal varu darīt to, kas man patīk. Paldies, ArthroNEO!

ArthroNEO garantē drošu iepirkšanos bez riskaJūsu apmierinātība mums ir ļoti svarīga

DROŠI PIRKUMI Personas un finanšu dati ir droši un aizsargāti. Mēs strādājam ar platformu, kas izmanto šobrīd modernākās tiešsaistes maksājumu drošības funkcijas

30 DIENU GARANTIJA Ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat to atgriezt, un mēs atdosim naudu – bez jautājumiem

BEZMAKSAS PIEGĀDE Piegāde ir bez maksas. Produkts tiks piegādāts pie jūsu durvīm 1-3 darba dienu laikā no dienas, kad veicāt pasūtījumu no šīs vietnes

''Pateicoties ArthroNEO, es tagad varu kustēties brīvi''
Ivars P.

PASŪTĪT TAGAD PAR 50% LĒTĀK

ArthroNEO lietošana

1. Pirms lietošanas sakratiet.

2. Turiet 15 cm attālumā no attiecīgās zonas un izsmidziniet 2-3 reizes.

3. Atkārtojiet 2-3 reizes dienā. Lietojiet katru dienu.

ArthroNEO: BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Sāpes locītavās ir ļoti izplatīts simptoms. Diemžēl ikvienam nākas ar to saskarties kādā dzīves posmā. ArthroNEO sprejs ir paredzēts locītavu diskomforta un sāpju mazināšanai.
Produkta iedarbības noslēpums ir tā dabīgās sastāvdaļas. Efektīvā sastāvdaļu kombinācija stimulē locītavu nostiprināšanu un muskuļu sasprindzinājuma novēršanu.
Sāpju mazināšanās sākas jau uzreiz pēc izsmidzināšanas. Lietojiet līdzekli uz diskomforta zonas 2-3 reizes dienā. Lai iegūtu vislabāko efektu, lietojiet regulāri.
Tā kā ArthroNEO ir sprejs, tas iedarbojas labāk nekā krēmi. Lietojot produktu, jums nav jāpieskaras bojātajai, kairinātajai vai inficētajai vietai. Sprejs ir arī ļoti ekonomisks lietošanā – vienā izsmidzināšanas reizē tiek izmantots 0,2 ml produkta.
Mūsu pētījumi rāda, ka šim produktam ir vienlīdz laba iedarbība uz abiem dzimumiem.
Lai cenu saglabātu izdevīgu un izvairītos no dārgām aptieku komisijām, mēs to pārdodam tikai oficiālajā vietnē. Turklāt jūs to joprojām varat iegādāties ar 50% atlaidi. Piegāde ir pilnīgi bez maksas, un par pirkumu jāmaksā tā saņemšanas laikā.

Īpašā akcija -
50% atlaide

Pērc 1 un saņem vēl 1 dāvanā

€ 64.00

€ 32.00

Pērc 2 un saņem vēl 2 dāvanā

€ 108.00

€ 54.00

Pērc 3 un saņem vēl 3 dāvanā

€ 158.00

€ 79.00

Visi ArthroNEO produkti tiek ražoti ES, CPNP reģistrētās iekārtās. Katrā ražošanas ciklā mēs pārbaudām iekārtu tīrību un drošību. Autentiskus ArthroNEO produktus var iegādāties vietnē https://www.arthroneo.com/

50%
ATLAIDE

''Pateicoties ArthroNEO, es tagad varu kustēties brīvi''
Ivars P.

Akcija: pērc 1 saņem vēl 1 dāvanā