4,7 hodnotenie na základe recenzií 10187 zákazníkov

Hýbať sa znamená žiť

50%
ZĽAVA

Špeciálna ponuka -
50% zľava

Výpredaj: kúpte 1 kus a 1 máte zdarma

“ArthroNEO vďaka nemu sa môžem voľne hýbať”
Martin K.

Hlavné výhody ArthroNEO

Prírodné ingrediencie ArthroNEO je vyrobený z prírodných zložiek, ako sú arnika horská, levanduľa lekárska, ricínový olej, gáfor a ďalšie.

Unikátna formula Vďaka presnej kombinácií starostlivo vybraných ingrediencii je ArthroNEO efektívny na všetky kĺbové ochorenia.

Ľahko sa používa ArthroNEO sa rýchlo absorbuje cez pokožku a zmierňuje symptómy artritídy, artrózy, osteochondrózy, atď.

Efektívnosť Tisíce ľudí používa ArthroNEO každý deň. Sprej v priebehu dní redukuje napätie svalov a rovnako aj bolesť kolien, chrbta, krku, nôh a rúk.

Zloženie prípravku ArthroNEO je prírodné

ARNIKA HORSKÁ Bohatá na mangán – kľúčový prvok potrebný pre zdravé kosti.

LEVANDUĽA LEKÁRSKA Obnovuje a posilňuje kĺby pri výskyte zápalov (artritída) a degeneratívnych ochorení (artróza).

RICÍNOVÝ OLEJ Silný prírodný liek na bolesť kĺbov. Ricínový olej sa využíva ako prírodný liek na artritídu už celé desaťročia.

GÁFOR Uľavuje od zápalu a bolesti, ak dôjde k prepuknutiu ochorení kĺbov, chrupaviek a šliach.

Vďaka čomu je ArthroNEO lepší ako iná kĺbová liečba

EFEKTÍVNOSŤ

Viac ako polovica svetovej populácie trpí minimálne jedným z mnohých typov artritídy. ArthroNEO, ktorý je vyrobený z prírodných zložiek, je adekvátnou každodennou odpoveďou na všetky z nich. Je veľmi efektívny v eliminácii bolesti kĺbov a svalov a v obnovovaní kĺbovej flexibility. Taktiež je užitočný po operáciách kĺbov, na redukovanie bolesti v rukách a v nohách a napätia svalov..

SPOKOJNOSŤ

Na základe zákazníckych recenzií môžeme povedať, že prevažná väčšina našich zákazníkov vyjadrila svoju spokojnosť po používaní ArthroNEO na pravidelnej báze. ArthroNEO im pomohol v prípadoch artritídy, artrózy, osteochondritídy, osteochondrózy, atď.

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Z liekov určených na kĺby, ktoré sú k dispozícií, až 90% nie je cenovo dostupných pre väčšinu ľudí. My ArthroNEO predávame len prostredníctvom našej oficiálnej webovej stránky, teda nemusíte platiť za príplatky v lekárňach a drahé reklamy, vďaka čomu cenu produktu držíme dostatočne nízko, takže každý, kto ho potrebuje si ho môže dovoliť.

Prečo naši klienti milujú ArthroNEO

Miroslava Jonášová (49) šťastná matka dvoch detí

Overený nákup

Hoci som sa bolesti nezbavila úplne, chcem sa podeliť o svoju pozitívnu skúsenosť s prípravkom ArthroNEO. Z dôvodu progresívnej artrózy v malých kĺboch a dny som musela dať v práci výpoveď. Trikrát denne som si musela dávať injekcie a zároveň som tiež užívala lieky proti bolesti. Počas tohto roka agónie som vyskúšala toľko liekov, že ma desí vobec ich vymenovať. Okrem bežnej bolesti rástlo aj zúfalstvo a beznádej. Neverila som, že by tento stav mohol niekedy skončiť, po zvážení názorov tých, ktorí už vyskúšali jeho účinnosť, som si kúpila ArthroNEO.

Michal Hudec (55) podnikateľ

Overený nákup

Ako majiteľ malej IT firmy a bývalý programátor som strávil väčšinu života po sediačky za stolom. A hoci sa to môže zdať fyzicky nenáročné, zničil som si tým chrbát. Celé roky som nedokázal spať bez špeciálnej opory na chrbát. Striedavo som užíval rôzne tabletky proti bolesti, ale moje telo si postupne na všetko zvyklo a potom už nič nefungovalo. Až kým som pred rokom nenašiel ArthroNEO. Narazil som naň na internete a som veľmi rád, že som našiel práve tento prípravok.

Karol Holub (52) otec, starký, tenisový tréner

Overený nákup

Nech už si o „zdravom životnom štýle“ prečítate čokoľvek, pravda je taká, že si na vašom zdraví vypýta svoju daň. Odkedy som prestal hrať súťažne, pracoval som ako tenisový tréner. Až do štyridsiatky mi to pritom nerobilo žiadny problém. Potom sa to však začalo kúsok po kúsku zhoršovať: najskôr to boli moje lakte, potom kolená a chrbát – všetky tieto partie mi začali robiť problémy, až kým nebolo jasné, že sa už viac nebudem môcť hýbať bez neustálych bolestí. Známy, ktorého som spoznal ešte počas súťažnej kariéry, mi odporučil ArthroNEO a musím povedať, že funguje skvele. Odkedy som ho začal užívať, všetky moje bolesti kĺbov ustúpili a môžem vďaka tomu pracovať až dodnes.

Monika Sklenárová (53) bývalá klaviristka, učiteľka hry na klavír

Overený nákup

Väčšinu života som strávila ako profesionálna klaviristka. Zničilo mi to kĺby v rukách až natoľko, že som bez bolesti nemohla držať nič ťažšie ako knihu. Vtedy som s tým toho nemohla veľa narobiť, preto som prestala pracovať a začala som radšej vyučovať. Ruky ma boleli aj tak, ale aspoň sa to už nezhoršovalo. Jedna z mojich študentiek si to raz všimla a doniesla mi ArthroNEO, pretože ho používala jej starká a s výsledkami bola veľmi spokojná. To bolo pred dvoma rokmi. Dnes môžem spokojne povedať, že bolesť rúk ma už väčšinou netrápi (hoci v zime to je občas stále mierny problém). Dala som to všetkým svojim známym, ktorí trpia rovnakým problémom, a všetci si pochvaľujú. Vyskúšajte to!

Klaudia Danišová (56) matka, starká

Overený nákup

O prípravku ArthroNEO môžem hovoriť iba v dobrom. Odkedy som ho začala používať (kúpila mi ho dcéra), moje kĺby sú ako nové a čoraz viac času trávim na nohách. Milujem prírodu, ale kvôli problémom s kolenami som do prírody nechodila celé roky. Teraz si to môžem konečne vynahradiť. Ďakujeme, ArthroNEO!

ArthroNEO vám garantuje bezpečnú kúpu bez rizika Vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou

BEZPEČNÁ KÚPA Osobné a finančné údaje sú utajené a chránené. Pracujeme s platformou, ktorá využíva tie najpokročilejšie bezpečnostné vlastnosti online platby na svete

30 DŇOVÁ ZÁRUKA Ak nie ste s produktom spokojný, vráťte ho a my vám vrátime späť vaše peniaze – bez akýchkoľvek otázok

DOVOZ ZDARMA Dovoz je zadarmo. Produkt bude doručený k vašim dverám v priebehu 1-3 pracovných dní odo dňa, kedy ste si objednali prostredníctvom tejto webovej stránky

“ArthroNEO vďaka nemu sa môžem voľne hýbať”
Martin K.

OBJEDNAJTE SI TERAZ S 50% ZĽAVOU

Ako sa používa ArthroNEO

1. Pred použitím zatraste

2. Nastriekajte 2-3 krát na oblasť zo vzdialenosti 10-15 cm

3. Oblasť masírujte, opakujte 2-3 krát denne. Používajte každý deň.

ArthroNEO: ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Bolesť kĺbov je veľmi častým symptómom. Nanešťastie, v niektorom momente života ľudí ovplyvní. ArthroNEO sprej je navrhnutý tak, aby pomohol priniesť úľavu od diskomfortu a bolesti v kĺboch.
Tajomstvo sa skrýva vo vybraných prírodných zložkách. Efektívna zmes stimuluje posilnenie kĺbov a eliminovanie svalového stresu.
Proces zmierňovania bolesti začína ihneď. Stačí si ho aplikovať na problémovú oblasť 2-3 krát za deň. Pre väčší efekt ho používajte pravidelne.
Vďaka tomu, že ArthroNEO je sprej, funguje lepšie ako jeho konkurenti na báze krému. Pri používaní produktu sa nemusíte chytať poškodenej, iritovanej alebo infikovanej oblasti a aplikáciu môžete robiť aj s jednou rukou. Sprej je taktiež veľmi ekonomický na používanie – pri každom použití sa minú len 0,2 ml.
Náš výskum preukázal excelentné výsledky pri oboch pohlaviach. Takže áno, je vhodný aj pre ženy, aj pre mužov.
Na to, aby sme udržali dostupnú cenu a na to, aby sme sa vyhli drahým príplatkom lekární, predávame ho len na našej webovej stránke. Okrem toho si ho stále môžete kúpiť s 50% zľavou. Pre komfort našich cenných klientov je dovoz kompletne zdarma a platba sa vykonáva pri doručení.

Špeciálna ponuka -
50% zľava

Kúpte 1 kus a 1 máte zdarma

€ 64.00

€ 32.00

Kúpte 2 kusy a 2 máte zdarma

€ 108.00

€ 54.00

Kúpte 3 kusy a 3 máte zdarma

€ 170.00

€ 85.00

Všetky produkty ArthroNEO sú vyrobené v EÚ, na fabrikách registrovaných v CPNP. Každá šarža je testovaná na čistotu a bezpečnosť. Len pri nákupe na stránke https://www.arthroneo.com/ si môžete byť istý, že kupujete autentické produkty ArthroNEO.

50%
ZĽAVA

“ArthroNEO vďaka nemu sa môžem voľne hýbať”
Martin K.

Výpredaj: kúpte 1 kus a 1 máte zdarma